Εκτύπωση

Επιτυχόντες μαθητές

Επιτυχόντες μαθητές στην τριτοβάθμια εκπ/ση
του 3ου Εσπερινού ΕΠΑ.Λ Νέας Φιλαδέλφειας
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ ΟΜΑΔΑ ΣΧΟΛ. ΕΤΟΣ
ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΒΟΥΤΥΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ
ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ
ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΕΣΠΕΡΙΝΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕ
ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ
ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΧΑΛΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2017-2018
ΖΟΥΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2016-2017
ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ
ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2016-2017
ΜΗΝΙΑΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Τ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ
ΕΣΠΕΡΙΝΑ ΕΠΑΛ 2016-2017
ΠΑΧΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Τ.Ε. ΧΑΛΚΙΔΑ
ΗΜΕΡΗΣΙΑ ΕΠΑΛ 2016-2017
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ
ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
B 2015-2016
ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
B 2015-2016
ΚΑΤΣΑΒΑΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
B 2015-2016
ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.(ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
B 2015-2016
ΚΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΜΠ
B 2015-2016
ΜΕΤΣΟΥ ΜΑΙΛΙΝΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
B 2015-2016
ΠΑΠΠΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΠΑ
B 2015-2016
ΠΑΤΑΡΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
B 2015-2016
ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
B 2015-2016
ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
Α 2015-2016
ΓΚΕΤΑΝΙ ΒΑΝΕΣΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
Α 2015-2016
ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΦΑΝΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΑΕΝ
Α 2015-2016
ΧΑΛΑΙ ΣΙΝΤΡΙΤ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ
Α 2015-2016
ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΚΠΑ
B 2014-2015
ΚΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
(ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ
B 2014-2015
ΚΩΣΙΩΡΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
(ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
B 2014-2014
ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ
(ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
B 2014-2014
ΜΠΟΓΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΪΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ
(ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ ΠΑΝ ΑΘ
B 2014-2015
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
(ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
B 2014-2015
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ
(ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ
A 2014-2015
ΖΟΥΜΠΑΚΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
A 2014-2015
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ Σ
(ΧΑΛΚΙΔΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑ
A 2014-2015
ΠΕΤΣΑΛΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(ΠΕΙΡΑΙΑΣ)ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
A 2014-2015
ΤΣΙΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΣΠΑΙΤΕ
A 2014-2015
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
B 2013-2014
ΛΑΛΕ ΓΕΤΝΟΡ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
B 2013-2014
ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
B 2013-2014
ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) B 2013-2014
ΧΟΤΖΑ ΦΑΝΤΙΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
B 2013-2014
ΠΕΤΣΑΛΟΥΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
A 2013-2014
ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
A 2013-2014
ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) B 2012-2013
ΚΟΥΣΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
& ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
B 2012-2013
ΡΙΣΤΟΥ ΦΙΟΡΑΛΜΠΑ ΠΑΝΤΕΛΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) B 2012-2013
ΤΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
B 2012-2013
ΓΚΙΟΝΤΣΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
Β 2011-2012
ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ Β 2011-2012
ΓΚΟΛΕΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΘΕΡΜΙΚΩΝ ΚΑΛΛΙΕΡΓΙΩΝ ΚΑΙ ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ,
ΤΕΙ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
Β 2011-2012
ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ
ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ,ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
Β 2011-2012
ΜΠΑΝΤΑΛ ΡΟΜΠΕΡΤ ΝΑΣΕΡ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Β 2011-2012
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β 2011-2012
ΤΑΣΙΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Β 2011-2012
ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΩΣΤΟΥΦΑΝΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α 2011-2012
ΑΝΩΜΕΡΙΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ Β 2010-2011
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΚΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ,
ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
Β 2010-2011
ΜΑΙΛΑΙ ΕΝΓΚΕΛΟΥΣ ΦΕΙΖΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ Β 2010-2011
ΝΤΕΡΟΛΗ ΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΗ ΦΥΣΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ Β 2010-2011
ΓΚΙΚΑ ΒΙΛΣΟΝΑ ΜΑΡΚΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) Α 2010-2011
ΚΕΠΕΝΕ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ Α 2010-2011
ΚΟΥΜΠΟΥ ΑΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α 2010-2011
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α 2010-2011
ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ Α 2010-2011
ΓΑΛΙΜΙΤΗ ΖΩΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
Β 2009-2010
ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ
ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
Β 2009-2010
ΓΚΟΥΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α 2009-2010
ΚΑΛΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Α 2009-2010
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ Α 2009-2010